Світоліна обіграла Бондаренко в українському дербі в США

Українки зустрілися одна з одною в рамках першого кола турніру в Стенфорді.


элина свитолина

<!–     –>

Еліна Світоліна перемогла Катерину Бондаренко в американському Стенфорді. Українське дербі відбулося вже в рамках першого раунду турніру з призовим фондом 731 тисяча доларів.

Поєдинок вийшов по-справжньому напруженим і тривав дві з половиною години. Світоліна, посіяна на турнірі під восьмим номером, взяла першу партію, але Бондаренко з тим же рахунком реабілітувалася у другий. У третьому сеті Бондаренко вела 5:3 і подавала на матч, але Світоліна не тільки взяла подачу суперниці під нуль, але і виграла всі гейми, що залишалися – 6:4, 4:6, 7:5.

Цікаво, що перша і екс-перша ракетки України зустрілися одна з одною вперше. На даний момент Світоліна займає в рейтингу WTA 20-е місце, а Бондаренко знаходиться за межами першої сотні – вона 106-а. У другому раунді Світоліна зустрінеться з американкою Ніколь Гіббс.

Олександр Долгополов успішно стартував на турнірі у Вашингтоні (призовий фонд – 1 мільйон 753 тисячі доларів). У першому колі українець у двох сетах обіграв американця Тіма Смичєка – 6:4, 6:2.


За матеріалами:

DT.UA


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>