Світоліна пробилася до третього раунду Ролан Гаррос

Перша ракетка України виграла другий матч на французькому турнірі з призовим фондом в €12,032,000.

Завдяки високому номеру посіву Еліна Світоліна отримала у другому раунді цілком прохідну суперницю. На корт проти 18-ї сіяної вийшла Тейлор Таунсенд, для якої участь в основній сітці Ролан Гаррос вже була за успіх. 20-річна американка займає 172-е місце в світовому рейтингу і виступає в основному на турнірах ITF. Матч проти Світоліної був для неї 50-м у нинішньому році, однак, з огляду на те, що з часів минулорічного Ролан Гаррос вона брала участь виключно в американських турнірах, це було тим ще показником.

Різниця в класі між найкращою тенісисткою України та американкою почала проявлятися зі старту поєдинку. У перших геймах Світоліна пристосовувалася до гри опонентки, яка будувалася на потужних ударах «з обох рук» в різні кути корту. Еліна несподівано віддала свою подачу вже в першому геймі, проте, як виявилося, це сталося з нею перший і останній раз за матч. Українка швидко зрівняла рахунок, а пізніше повела з брейком.

Еліна Світоліна (Україна, 18) – Тейлор Таунсенд (США) – 6:3, 6:0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>