Світоліна програла в 1/8 фіналу турніру в Індіан-Уеллс – РБК

Перша ракетка України Еліна Світоліна зазнала поразки у матчі четвертого кола турніру в Індіан-Уеллсі від іспанки Гарбинье Мугурусы з рахунком 6:7 (5:7), 6:1, 0:6. Про це оповідомляється на сайті Жіночої тенісної асоціації (WTA).

Світоліна, коментуючи поразку, заявила, що їй потрібно було перебороти втому і перепади в грі.

“Сьогодні присутній момент психологічного напруження. Коли я прокинулася вранці, то відчувала себе втомленою і мені потрібно було перемогти цю втому. Були перепади в грі, але мені необхідно було і це перебороти. Але є багато позитивних моментів, які я можу взяти для себе з такого матчу, як сьогоднішній. І я можу пишатися собою, що я все одно могла поборотися в такі дні”, – сказала Світоліна.

Таким чином, Світоліна програла вперше з січня, перервавши 15-матчеву серію перемог. Гарбинье в 1/4 фіналу зустрінеться з Кароліною Плишковой з Чехії.

Нагадаємо, Світоліна вийшла в четверте коло турніру, здобула перемогу над 27 ракеткою світу, колишньої росіянкою, яка зараз представляє Австралію, Дариною Гаврилової.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>