Світоліна після невдачі на Підсумковому турнірі WTA звільнила двох тренерів

Перша ракетка України Еліна Світоліна в новий сезон увійде з оновленою тренерською командою.

Спонсор української тенісистки Юрій Сапронов повідомив, що Світоліна прийняла рішення розірвати співпрацю з двома фахівцями.

“Завдання на сезон для Еліни були наступні: завершити сезон в топ-10 і бути першою запасною на Підсумковому турніру в Сінгапурі. Еліна, вигравши п’ять турнірів, під третім номером потрапила на Підсумковий турнір. Тобто вона перевиконала план по рейтингу і план по потраплянню на Підсумковий турнір.

В команді Еліни, яка налічує 4 тренери, будуть зміни. Ці зміни озвучить вже сама Еліна, але можу сказати, що на сьогоднішній день двоє з чотирьох нею вже звільнені”, – сказав Сапронов під час включення на своїй сторінці в Facebook.

Зазначимо, що на Підсумковому турнірі WTA Світоліна виступала без головного тренера Тьєррі Аскьона.

В Сінгапурі Світоліна не зуміла вийти з групи, програвши Возняцкі і Гарсії і обігравши Сімону Халеп.

Поточний сезон – найуспішніший у кар’єрі українки. Четверта ракетка світу виграла п’ять турнірів (Дубай, Тайбей, Стамбул, Рим і Торонто), а також вийшла в чвертьфінал Ролан Гаррос.

Нагадаємо, раніше Світоліна знялася з турніру в Гонконгу через травму.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>