Севідов пішов у відставку з поста головного тренера "Металіста"

Керівництво харків’ян також може розпустити основний склад команди.


Александр Севидов, Карпаты, футбол

<!–  ,    –>

Олександр Севідов більше не є головним тренером “Металіста”. Як повідомляє MatchDay, тренер подав у відставку за станом здоров’я, про що на заміській базі команди оголосив спортивний директор клубу Вадим Заяць.

Швидше за все, роботу з командою припинять і помічники Севідова – Олександр Мартюк і Сергій Золотницький. У той же час на посаду головного тренера харків’ян призначений тренер молодіжної команди Олександр Призетко. А допомагати йому буде Максим Калініченко, який асистував тренеру і в дублі.

Севідов коментувати ситуацію відмовився: “Нехай цю ситуацію коментують в клубі. Я зараз перебуваю в лікарні на лікуванні. Як бачите, робота футбольного тренера здоров’я не додає, тому що, на жаль, зараз ситуація склалася таким чином. Думаю, буде правильно, якщо всю ситуацію, яка відбувається в “Металісті” і навколо клубу, буде коментувати керівництво харків’ян”.

Пізніше в коментарі “Сегодня” тренер додав: “Скажу чесно, гора з плечей звалилася. Сама по собі ситуація, звичайно, неприємна, але я відчув певне полегшення. Все, тепер нехай самі розгрібають те, що накрутили. А з мене досить”.

Зазначимо, що Севідов, який працював з “Металістом” з червня 2015 року, був відсутній на матчі харків’ян проти “Дніпра” (0:5). Тренер опинився в лікарні після поразки від “Шахтаря” в 21-му турі УПЛ.

У той же час, як стало відомо Tribuna.com, керівництво “Металіста” може розпустити основний склад команди через підозру в участі у договірних матчах. Сезон у складі харківського клубу можуть дограти футболісти дубля.

Нагадаємо, в українській Прем’єр-лізі “Металіст” на даний момент посідає десяте місце.


За матеріалами:

Сегодня

,

MatchDay

,

Tribuna.com

,


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>