Селезньов не зіграє з "Русенборгом" з сімейних причин, Дуглас – через бажання покинути команду

Відразу кілька лідерів “Дніпра” не допоможуть команді в матчі Ліги Європи.


Селезнев

<!–   ""  –>

Завтра, 10 грудня, “Дніпро” в домашніх стінах зіграє з норвезьким “Русенборгом” в рамках шостого туру групового етапу Ліги Європи. Поєдинок буде носити характер товариського, так як обидві команди вже втратили шанси на вихід у наступну стадію турніру.

Головний тренер дніпрян Мирон Маркевич на передматчевій прес-конференції заявив, що на поле точно не вийдуть захисник Дуглас, півзахисник Руслан Ротань і нападники Євген Селезньов і Роман Зозуля.

“У Ротаня травма. Він ще в перерві з “Волинню” попросив заміну, так що точно не зможе зіграти. Зозуля рветься у гру, і це як раз той футболіст, якого нам так не вистачає, але у нього коліно погано реагує на навантаження, навіть при виходах на 15 хвилин, тому я не хочу його використовувати. Не дай Бог щось трапиться. У нього ще є місяць відновитися, і тоді на зборах почне серйозно працювати”.

“У Селезньова сімейні проблеми, і його не буде. Дуглас підійшов і сказав, що хоче піти і клуб тут повинен вирішити питання. Тим більше, що у нього теж проблеми з коліном. Але головне, якщо людина хоче піти, то від нього толку мало”, – сказав Маркевич.

Нагадаємо, що Маркевич також заявив про рішення керівництва клубу відпустити всіх бажаючих піти футболістів, про що було заявлено на зустрічі, яка проходила без участі тренерського штабу.

Цю інформацію прокоментував захисник команди Артем Федецький:

“Нікого безкоштовно не будуть відпускати. Мабуть, просто журналісти неправильно зрозуміли слова Маркевича. Розмова була. Нам сказали, що гравці, які хочуть покинути клуб, можуть звертатися – керівництво не буде насильно нікого тримати. Нормальна робоча розмова”.


За матеріалами:

Tribuna.com


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>