Сергій Притула відреагував на скандальні заяви Івана Дорна

Телеведучий Сергій Притула відреагував на скандальні заяви Івана Дорна на особистій сторінці в соцмережі Facebook.

“Доброго дня. Мене звати Сергій Притула і я відповідаю за свої слова. За слова Івана Дорна – ні. Нікого ні в чому не переконую і дякую за увагу”, – написав Сергій Притула.

В інтерв’ю російському відеоблогеру Юрію Дудю Дорн заявив, що не “спонсорував” антитерористичну операцію й українську армію, а гроші давав тільки постраждалим під час обстрілу в Маріуполі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Що Дорн, що піонерський горн” – актор прокоментував заяви співака

“Один з волонтерів вирішив розпорядитися цими фінансами по-іншому: купив оптичні приціли і привселюдно мені подякував за це. Я сказав: “Давай, щось роби, бо якось незручно вийшло”, – розповів Дорн.

Ім’я волонтера співак не назвав. У січні 2015-го на своїй сторінці у Facebook Сергій Притула оприлюднив пост, де зазначив, що Дорн допомагав українській армії.

“За гроші, які мені давав Іван Дорн, я восени купував джип для хлопців в АТО, оптику, шоломи. Гроші великі і, що важливо, у валюті. Робилося все “тихо”. Тому що ситуація, коли людина заробляє “там”, а допомагає “тут”, усіх задовольняла”, – написав тоді Притула. Нині посилання на допис неможливе. Лишився лише скрін.

Автор: stb.ua

Повний текст допису Сергія Притули

Повний текст допису Сергія Притули

Міністр культури України Євген Нищук прокоментував висловлювання українського співака Івана Дорна в інтерв’ю російським журналістам.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>