Серена Вільямс в шостий раз стала переможницею Вімблдону

Американка виграла свій двадцять перший турнір серії “Великого шолома”.


серена уильямс

<!–       –>

Серена Вільямс у фіналі Вімблдону обіграла іспанку Гарбін Мугурусу (№20 в світі). Для цього першій ракетці світу знадобилося лише два сети. Фінальна зустріч тривала 1 годину 22 хвилини, а обидва сети закінчилися з однаковим рахунком – 6:4, 6:4.

Вільямс виграла свій шостий Вімблдон, свій 21-й турнір “Великого шолома” і наблизилася до Штеффі Граф (22 перемоги) і Маргарет Корт (24). Раніше американська тенісистка вигравала Вімблдон у 2002, 2003, 2009, 2010 та 2012 роках

Також Вільямс стала діючою чемпіонкою всіх “мейджорів”, а в разі перемоги на US Open, який пройде в вересні, стане першою тенісисткою після Граф, яка виграла всі “Шоломи” в одному сезоні. Німкені вдалося зробити це в 1988 році.

Крім того, американка стала найстаршою тенісисткою в історії Відкритої ери (з 1968 року), якій вдалося виграти турнір “Великого шолома”. Вільямс у день фіналу було 33 роки 288 днів. Колишній рекорд належав Мартіні Навратіловій, яка у 1990 році виграла Вімблдон у віці 33 років 263 днів.

Нагадаємо, 12 липня в чоловічому фіналі зустрінуться Новак Джокович і Роджер Федерер.


За матеріалами:

DT.UA


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>