Силантьєв не хоче бути главою Мінспорту України, вважає за … – Інтерфакс

Силантьєв не хоче бути главою Мінспорту України, вважає за … – Інтерфакс

Кандидат у народні депутати України (за партійним списком Радикальної партії Олега Ляшка), чемпіон світу, чемпіон Європи, чотирикратний володар Кубку світу з плавання Денис Силантьєв не обговорював з прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком перспективу його призначення на посаду міністра молоді та спорту, але від такої пропозиції відмовляється.

“Прем’єр-міністр України А.Яценюк бачить мене в майбутньому уряді міністром молоді та спорту. Відповісти на цю пропозицію вирішив теж публічно, оскільки раніше зі мною це призначення не обговорювали”, – написав Д.Силантьєв на сторінці у мережі Фейсбук.

Він вдячний А.Яценюку за пропозицію, вважаючи це оцінкою його громадської діяльності та спортивних успіхів. “Проте змушений відповісти відмовою, оскільки обраний до Верховної Ради України, підготував низку важливих законопроектів для розвитку спорту і маю намір зосередитися на їх просуванні. Без потрібних для країни і прогресивних законів будь-який міністр буде безсилим”, – пояснив свою позицію Д.Силантьєв.

Як повідомлялося, в п’ятницю прем’єр-міністр А.Яценюк запропонував на посаду міністра молоді та спорту відомого плавця Д.Силантьєва.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>