Сили АТО збили безпілотник бойовиків, – Міноборони – РБК

Сили антитерористичної операції (АТО) на Донбасі днями збили безпілотник бойовиків, який збирав інформацію про українські війська. Про це йдеться в повідомленні Міністерства оборони України.

“Українські військові, які продовжують утримувати оборону на Приазов’ї, на днях на висоті близько 800 м зафіксували безпілотний літальний апарат, який збирав інформацію для проросійських найманців. Українські армійці знищили БПЛА і не дозволили сепаратистам отримати будь-які дані”, – йдеться в повідомленні.

 

Нагадаємо, раніше в штабі АТО зазначили, що на Донбасі немає тенденцій до загострення ситуації. Супротивник за своєю типовою тактикою за день здійснює до 10 обстрілів українських позицій в основному з легких озброєнь. Основна активність противника зазвичай фіксується після 18:00. У відповідь на провокації незаконних збройних формувань сили АТО відкривали вогонь у відповідь.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>