Синоптики попереджають про заморозки в деяких регіонах України – РБК

У Чернігівській, Сумській, Харківській, Луганській областях у ніч на 23 травня 2017 року на поверхні грунту місцями очікуються заморозки. Про це йдеться в повідомленні Державної служби з надзвичайних ситуацій України.

“За даними Гідрометцентру, вночі 23 травня у Чернігівській, Сумській, Харківській, Луганській областях на поверхні грунту місцями заморозки від 0 до -2″, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у зв’язку з паводками на річках двох областей України очікується підйом рівня води. Зокрема, за даними українського Гідрометцентру, 23-24 травня в Івано-Франківській і Тернопільській областях очікується підйом рівня води в річках.

“На ділянці Дністра Галич – Заліщики очікується підйом рівнів води на 1,3 – 1,8 м над рівнями на 8 годину 22 травня без загрози негативних наслідків”, – зазначають у повідомленні.

Крім того, ДСНС попереджає про грози і пориви вітру в Україні.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.

Messenger


Telegram


Chrome

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>