Синій та золотий. Apple готується випустити iPhone в нових кольорах

Компанія Apple, як очікується, випустить в продаж нові iPhone в синіх, помаранчевих і золотих кольорах.

Такі дані містяться в звіті відомого аналітика компанії KGI, Мін-Чі Куо, пише The Verge.

Передбачається, що Apple випустить 6,5-дюймовий OLED-iPhone в чорному, білому кольорі і новому для компанії золотому кольорі. У той же час, 6,1-дюймовий iPhone з LCD-дисплеєм буде дебютувати в сірому, білому, синьому, червоному і оранжевому варіантах. Помаранчевий колір також буде використовуватися компанією вперше.

Apple, як правило, представляє iPhone в червоному варіанті через кілька місяців після запуску нового покоління своїх смартфонів. Це робиться в тому числі і для допомоги організації, яка проводить кампанії по боротьбі з ВІЛ та СНІДом в Африці. Apple ніколи раніше не випускала помаранчеву версію iPhone. При цьому iPhone 5C дебютував ще в 2013 році в зеленому, синьому, жовтому, рожевому і білому варіантах.

Apple явно планувала випуск золотого варіанту iPhone X, оскільки Федеральна комісія із зв’язку США розкрила цей невиданий iPhone на початку 2018 року.

Мін-Чі Куо додав, що старша модель iPhone з 6,5-дюймовим OLED-дисплеєм буде коштувати близько тисячі доларів, тобто, як попередній iPhone X. Також цей смартфон отримає підтримку двох SIM-карт. Вартість другої моделі складе близько $700. Дизайн смартфонів буде приблизно таким же, як у iPhone X – з мінімальними рамками і вирізом в екрані для фронтальної камери і сканера обличчя.

Передбачається, що 6,5-дюймовий iPhone стане статусним і дорогим, а 6,1-дюймовий – більш доступним і націленим на молоду аудиторію. При цьому поки не зрозуміло, чи отримає молодша модель підтримку сканування обличчя або новинка буде просто заміною iPhone 8.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>