Син віце-президента США Байдена помер від раку

Бо Байден

Бо Байден планував у 2016 році висувати свою кандадатуру на губернатора штату Делавер

Старший син віце-президента США Джозефа Байдена Бо Байден помер від раку головного мозку на 47 році життя.

“З розбитим серцем ми – Холлі, Хантер, Ешлі, Джилл і я – повідомляємо, що нас покинув наш чоловік, брат і син Бо. Він боровся з раком мозку з такою ж гідністю, мужністю і силою, які він демонстрував кожен день свого життя”, – йдеться в заяві віце-президента.

Співчуття родині Байдена висловив президент США Барак Обама і його дружина.

“Мішель і я смиренно молимося Господу, щоб він подбав про Бо Байдена, а також захистив і втішив його сім’ю тут, на Землі”, – сказав Обама.

Бо Байден мав юридичну освіту, служив у Національній гвардії, побував в Іраку, а в той час, коли його батько представляв штат Делавер в сенаті США, обіймав посаду генерального прокурора штату.

Багато хто припускав, що Бо Байден займе місце свого батька в сенаті після того, як Джозеф Байден став віце-президентом, проте він віддав перевагу юриспруденції.

Бо Байден із батьком

У 2009 році Джо Байден під час візиту до Іраку провідував сина, який там служив

На початку цього місяця Бо Байден був терміново направлений на лікування в національний медичний центр збройних сил.

Адміністрація віце-президента тоді відмовилася повідомити, на що хворий його син.

У 2010 році Бо Байден переніс невеликий інсульт, а три роки потому йому зробили операцію в онкологічному центрі в Техасі – як повідомлялося, з видалення невеликої пухлини.

У 2014 році він заявив, що не буде висувати свою кандидатуру на третій термін у якості генерального прокурора штату Делавер.

Замість цього Бо Байден планував в 2016 році балотуватися на пост губернатора штату.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>