Сироїд стало погано під час голодування біля АП: політика …

Віце-спікера ВР Оксану Сироїд, яка брала участь у “сміттєвому” голодуванні під Адміністрацією президента на Банковій забрала “швидка”. 

Про це вранці 24 червня повідомили у “Самопомочі”. 

Так, Сироїд госпіталізували близько 10:30. 

“Вранці їй стало погано. У неї низький рівень цукру у крові – 2,8 ммоль/літр, гіпоглікемія, брадикардія, гіпотонія, а також оперізуючі болі в животі із підозрою на панкреатит”, – розповіли у “Самопомочі”. 

Як повідомляє “Укрінформ”, уранці 24 червня під АП, окрім Сирої, голодування продовжували керівник фракції “Об’єднання “Самопоміч” Олег Березюк і депутат від “Самопомочі” Тарас Пастух.

За словами Березюка, минулу ніч голодувальники поспали, проте відчувають слабкість.

“Усе нижче норми”, – відповів Березюк, відповідаючи на запитання про стан свого здоров’я.

На момент спілкування з голодувальниками вранці проводив огляд медик. За його словами, він це робить двічі на день за потреби.

“Оксану відправили у палатку полежати. Вона заслабла”, – прокоментував Березюк порожнє крісло Оксани Сироїд. Але згодом, як стало відомо, Сироїд довелося госпіталізувати.

На запитання, чи не наполягали вони на тому, аби вона припинила голодування, депутат відповів: “Наполягали. Ми її і брати з собою не хотіли. Але вона боєць”.

Окрім того, Березюк обурився тим, що досі ніхто не вийшов до голодувальників із керівництва АП, а тим паче, “ніхто не поцікавився здоров’ям віце-спікера”.

Березюк також зазначив, що вчора до них приїздив міський голова Львова Андрій Садовий, з яким, за словами депутата, вони часто спілкуються і тримають його в курсі того, що відбувається.

Нагадаємо, вже кілька днів високопосадовці протестують просто під Адміністрацією президента проти бездіяльності влади у питанні вивезення сміття зі Львова. Голова фракції “Самопомочі” Олег Березюк заявив про голодування 19 червня, по обіді того ж дня до нього приєдналась віце-спікер ВР Оксана Сироїд. Згодом до них приєднався ще один народний депутат від “Самопомочі” Тарас Пастух.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>