«Ситуація залишається напруженою». У Тернополі продовжують ігнорувати обмеження червоної зони карантину — пол…

У Тернополі правоохоронці продовжують рейди (Фото: ГУ НП у Тернопільській області)

Станом на понеділок, 14 вересня, в Тернополі поліція склала вже 57 протоколів щодо керівників шкіл й садків за ігнорування обмежень червоної зони карантину.

Про це повідомляє пресслужба обласної поліції.

У відомстві заявили, що правоохоронці продовжують рейди, оскільки суб’єкти господарювання, навчальні заклади та перевізники міста продовжують ігнорувати і не дотримуватися встановлених обмежень.

У поліції додали, що станом на понеділок, 14 вересня, складено 57 протоколів за статтею 44-3 КУпАП щодо директорів навчальних закладів по неприпинення роботи шкіл й дитячих садів, а також 28 – на водіїв і перевізників за здійснення пасажирських перевезень, 13 – в щодо власників закладів громадського харчування за неприпинення роботи.

Порушення тягнуть за собою штраф на громадян від 17 до 34 тисяч гривень і від 34 до 170 тисяч гривень на посадових осіб.

Карантинні обмеження в червоній зоні можуть переглянути — Степанов

За словами заступника начальника обласної поліції Михайла Білецького, ситуація в області залишається напруженою, кількість хворих зростає, лікарні переповнені.

Нагадаємо, що в понеділок, 14 вересня черговий добовий антирекорд зафіксований в Тернопільській області, там виявили 352 заражених. Всього в області підтвердили 9234 випадки коронавірусу.

10 вересня в Україні оновили розподіл регіонів за карантинним зонам. Обмеження діятимуть два тижні, починаючи з понеділка, 14 вересня.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>