Скандальна Настя Рибка дала велике інтерв'ю: відео

Підпишіться на новини «UkrMedia» в Facebook, Twitter або Google+

В інтерв’ю Рибка розповіла деталі про зустрічі з олігархами Олегом Дерипаскою та заступником прем’єр-міністра, голови апарату уряду Росії Сергієм Приходько, передає Ukr.Media.

Рибка розповіла, що зустрічалася з Дерипаскою тричі і про всі три зустрічі написала книги. При цьому другу книгу Рибка вирішила не публікувати через “таємну інформацію, за яку її можуть вбити”.

Інтерв’ю з Настею Рибкою:

Нагадаємо, Настя Рибка опублікувала книгу про спокушання мільярдера Сергія Приходько, в якій нібито описала спільну подорож з Дерипаскою і Приходько, щоправда їхні імена замінила. У книзі Дерипаска у неї названий Русланом Золотовим, а Приходько – “татом”.

Чим важлива справа Насті Рибки? Найважливішим в історії Рибки виявився зроблений нею в серпні 2016 року відеозапис. На ньому виразно чути, як олігарх Олег Дерипаска і Приходько обговорюють російсько-американські відносини.

У цей же час журналісти в США почали підозрювати штаб Дональда Трампа в зв’язках з Росією. Вони з’ясували, що голова штабу Пол Манафорт винен грошей російському олігархові, проте замість грошей він запропонував йому політичну співпрацю.

Також журналісти з’ясували, що цим олігархом є Дерипаска, проте далі для розслідування не вистачало доказів. Зокрема, необхідно було довести зв’язок Дерипаски з Кремлем. Саме цю ланку і доповнює запис Насті Рибки – Дерипаска під час президентської кампанії в США особисто зустрічався з головною людиною Путіна з таємних зовнішньополітичних операцій.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>