Скасування віз: Звіти щодо України і Грузії розділили

Тема безвізового режиму для Грузії буде розглядатися окремо від України.

Питання лібералізації візового режиму для Грузії в Європейському союзі буде розглядатися окремо від України. Про це в інтерв’ю “Руставі 2″ повідомив доповідач Європарламенту щодо Грузії Андрес Мамикінс.

“Хочу привітати … грузинський народ. Питання Грузії та України офіційно розділені, і тема візового режиму для вашої країни буде розглядатися окремо. Хоча сподіваюся, що рано чи пізно й Україна матиме безвізове сполучення з ЄС, оскільки це важливо і для українців, і для європейців, так само як для Грузії і всього Східного партнерства. Виділення питання Грузії на підставі особливого рішення було прийнято вчора і буде опубліковано сьогодні або завтра”, – заявив Мамикінс.

Як повідомлялося, Україна робить все можливе, щоб отримати безвізовий режим разом з Грузією. Зокрема прем’єр Арсеній Яценюк заявляв, що Україна виконала всі необхідні кроки для запровадження безвізового режиму з Євросоюзом.

Скасування віз для України. З чим пов’язане зволікання

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>