Скелетоніст Гераскевич показав у Пхьончхані кращий результат у кар'єрі

Скелетоніст-дебютант Олімпійських ігор дуже добре виступив у перших двох спробах, закріпившись на 15-му місці. Для виходу у вирішальний заїзд Гераскевичу потрібно було не провалитися у третій спробі і утриматися у топ-20. І він це завдання виконав. Про це повідомляє Sport Arena

Гераскевич показав 17-й результат у третій спробі, але навіть з таким показником відіграв ще позицію і основний раунд змагань закінчив на 14-му місці. У четвертій спробі скелетоніст показав результат 50.84, знявши більше трьох десятих секунди з власної попередньої кращої спроби. За результатами останнього заїзду Гераскевич показав 7 місце, що допомогло йому піднятися ще на дві позиції вище – український скелетоніст фінішував 12-м на своїй дебютній Олімпіаді.

Це найкраще досягнення у кар’єрі Владислава Гераскевича. Його попереднім досягненням був фініш на 13-му місці на етапі Кубка світу в грудні 2017 року.

Переможцем у скелетоні олімпійського турніру очікувано став кореєць Юн Сунгбін. “Срібло” дісталося Микиті Трегубову (ОАР), “бронза” – британцю Дому Парсонсу.

Читайте також: Владислав Гераскевич: Я намагався “їхати на результат”

Для збірної України 12-е місце Гераскевича – найкращий результат у перший тиждень Олімпіади-2018. Раніше найвищим особистим результатом було 14-е місце Віти Семеренко у спринтерській біатлонній гонці.

Фото: Getty Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>