Скороход і Полякова виключили зі "Слуги народу"

Народних депутатів Ганну Скороход і Антона Полякова виключили зі складу фракції “Слуга народу”.

Про це повідомили народні депутати Олексій Гончаренко (“Європейська солідарність”) і Олександр Дубінський (“Слуга народу”).

Напередодні Скороход з трибуни заявила, що її цивільного чоловіка Олексія Алякіна затримали через те, що вона не голосувала за “указом” фракції” щодо ухвалення у першому читанні законопроєкту про відкриття ринку землі. “Сьогодні за мої політичні вподобання та бачення і за те, що я не голосувала так, як мені вказувала фракція, за дорученням одного з замів Адміністрації президента, одного з замів генерального прокурора, мого чоловіка було затримано”, – сказала вона. 

Скороход звернулася особисто до президента, ДБР та інших правоохоронних органів з проханням “зупинити свавілля”. У 2011-2012 роках Алякіна вважали основним власником підмосковного банку “Пушкіно”, який за своїми активами входив у другу сотню російських банків, пише BBC. Однак формально його доля завжди була нижче 20%. 30 вересня 2013 року ЦБ відкликав у банку ліцензію. Зазначається, що у Алякіна було кілька банків. “Пушкіно” – найбільший з них. Крах “Пушкіно”, який залучив 24 мільярди рублів приватних вкладів, восени 2013 року дав старт банківській кризі довіри. На той час Алякін вже продав і “Пушкіно”, й інші банки – “Кедр”, Інтеркапітал-банк, “Окский”, “Маст-банк”. Останнім він у лютому 2014 позбувся “Юнікорбанку”.

У Росії Алякіна звинувачують в шахрайстві, а сам він каже, що його не можна екстрадувати, тому що він воював у батальйоні “Айдар”. Алякін є бізнес-партнером підприємця Павла Фукса. 

Своєю чергою, лідер фракції “Слуга народу” Давид Арахамія заявив, що партія до затримання чоловіка політика не має жодного стосунку. “Якщо ви зараз зайдете в Google і загуглите цивільного чоловіка пані Скороход – ви все зрозумієте. Ми як політична партія до цього не має жодного стосунку”. Разом з цим він заявив, що Скороход неодноразово пропонувала своїм колегам “грошову допомогу”. 


Відео

Скандал навколо “слуги народу”: за що нардепку Скороход хочуть вигнати з партії

Депутатка зі “Слуги народу” Анна Скороход, яка недавно прославилась тим, що заплакала під час обговорення правок до закону про анбандлінг “Нафтогазу”, опинилась у центрі скандалу. Вона звинуватила владу у тиску на неї. Мовляв, через її позицію, яка йде у розріз з голосуваннями фракції, сьогодні затримали її чоловіка – бізнесмена з Росії Олексія Алякіна та можуть туди екстрадувати.  

Скандал навколо слуги народу: за що нардепку Скороход хочуть вигнати з партії

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>