Скільки днів потрібно працювати українцям, щоб придбати новий iPhone

Аналітики вирішили дослідити, скільки днів потрібно працювати, щоб придбати заповітну новинку Apple в Україні та деяких інших країнах світу.

Статистика заснована на офіційних даних про середньостатистичну заробітну плату у кожній країні, а також на офіційних цінах на смартфони iPhone Xs з пам’яттю 64 Гб, передає Picodi.

Так, щоб придбати новий айфон Xs у Швейцарії, потрібно відпрацювати 5,1 дня, в Люксембурзі — неповні 7 днів, а в Норвегії та Данії — 7 з «хвостиком». В топі виявилися й Арабські Емірати: грошей, зароблених за 7,6 дня, цілком вистачить на смартфон останнього покоління. У самих Сполучених Штатах потрібно працювати 8,4 дня.

Беручи до уваги середньостатистичні зарплати по країні, українцям потрібно 136 повних робочих днів, щоб заробити на новинку. За умови, що не треба витрачатися на одяг, харчування, ЖКГ та інші «дрібниці» життя. Складніше буде тільки на Філіппінах — 156 робочих днів за айфон. Поруч у рейтингу Пакистан і Казахстан — 88 та 86 днів відповідно.

Чим далі на захід, тим статистика стає приємнішою: від 32 до 38 днів потрібно присвятити роботі, щоб накопичити на айфон в офіційних еплсторах Польщі, Словаччини, Литви, Латвії та Угорщини.

Більшість країн єврозони опинилися у середині рейтингу. В Австрії, Німеччині, Фінляндії та Франції потрібно працювати близько 10,5 днів, в Греції і Португалії — близько 27.

Як повідомлялося, під час презентації нових продуктів від Apple була озвучена рекомендована ціна флагманів iPhone Xs і iPhone Xs Max – 999 доларів та 1099 доларів відповідно. При цьому топова версія з 512 ГБ пам’яті оцінена у 1449 доларів

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>