Смартфон Google Pixel 3 XL засвітився на чорному ринку

Смартфон Google Pixel 3 XL неодноразово з’являвся на інсайдерських фотографіях та навіть ставав героєм відеороликів.

Але, як з’ясувалося, Google допустила куди більш масштабний витік: флагманський смартфон уже встиг з’явитися на чорному ринку задовго до офіційного анонсу.

І ще: Новий флагман Samsung встановив приголомшливий рекорд

Оголошення про продаж Google Pixel 3 XL з’явилося в Telegram. За словами продавця, першим покупцем новинки став український блогер Іван Лучков, котрий раніше опублікував відеоролик з докладною демонстрацією гаджета.

Google Pixel 3 XL був проданий на 'чорному' ринку - фото 271765

Повідомляється, що кількість смартфонів обмежена, і всі вони знаходяться на складі в Великобританії. Доставку нібито можна оформити через DHL і FedEx. Також посередник стверджує, що Google не має змоги віддалено заблокувати пристрої.

Крім передрелізного Pixel 3 XL, за який просять $ 2 000, невідомий пропонує і Pixel 2 XL за ціною в $ 665 за версію 128 ГБ з повним комплектом. За “голий” апарат просять менше – $ 565.

Служба безпеки та юристи Google вже зв’язалися з представниками заводу Foxconn, щоб прояснити ситуацію і з’ясувати, як смартфони могли опинитися на чорному ринку до серійного випуску.

Google Pixel 3 XL ще не був офіційно представлений: імовірно, анонс повинен відбутися 4 жовтня 2018 року.

Читайте також: В Android Pie Google прибрали ще одну важливу функцію

  • Теги:
  • Технології
  • Гаджети
  • Смартфони
  • Android
  • Google

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>