Смертельна ДТП на "Лівобережній": експерти підтвердили "неосудний стан" Толстошеєва

Слідчим управлінням ГУ НП у Києві було здійснено досудове розслідування у цьому кримінальному провадженні, інформує прес-служба прокуратури Києва.

Зокрема, як зазначають експерти, на момент дорожньо-транспортної пригоди у Толстошеєва стався “раптовий тимчасовий хворобливий розлад психічної діяльності у вигляді синдрому порушеної свідомості внаслідок генералізованого епілептичного нападу із тоніко-клонічними судомами, що призвело до тимчасової втрати контролю над керованістю автомобіля”.

Зазначається, що епілептичний напад у Толстошеєва стався вперше, тобто про можливість його настання останній не міг бути обізнаним. Установлено також, що на момент ДТП Толстошеєв не перебував у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння.

Разом з тим, враховуючи, що через медичні протипоказання Толстошеєв не може бути допущений до керування транспортними засобами, посвідчення водія, видане на його ім’я, анульовано та знищено у законному порядку, а відповідні відомості внесені до Національної автоматизованої інформаційної системи МВС.

Найближчим часом у кримінальному провадженні буде прийнято остаточне рішення.

  • Нагадаємо, що 9 січня 2016 року у столиці на метро “Лівобережна” джип із донецькими номерами на великій швидкості вилетів на тротуар та наїхав на продавчиню стихійного ринку, яка загинула. Згодом стало відомо, що винуватець ДТП – Станіслав Толстошеєв – син бізнесмена Андрія Толстошеєва з Дружківки Донецької області. Батьки Толстошеєва стверджували, що в нього вроджений порок серця. 
  • Потім Толстошеєву було висунуто підозру у скоєнні злочину передбаченого ч.2 ст. 286, що виразилося у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило смерть потерпілого.
  • Станіслава Толстошеєва відправили на лікування на невизначений термін.
  • 16 вересня генеральний прокурор Юрій Луценко вирішив скасувати постанову про закриття кримінального провадження щодо ДТП поблизу станції метро “Лівобережна” у Києві.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>