Смог над Делі становить дедалі більшу загрозу життю індійців

Влада обіцяє  вжити екстрених заходів для боротьби із забрудненим повітрям. 

Головний міністр Делі розпорядився про закриття всіх шкіл столиці Індії на три дні через густий смог. На п’ять днів влада зупинила всі будівельні роботи.

Під час позачергового засідання кабінету міністрів Арвінд Кеджрівал пообіцяв вжити екстрених заходів для боротьби із забрудненим повітрям, повідомляє BBC. Зокрема, в Індії закрили ТЕЦ в Бадарпурі, яка працює на вугіллі.

Також жителів закликали не виходити з дому без особливої потреби.

Окрім того, сотні жителів столиці Індії вийшли на вулиці і вимагають у влади розібратися з ситуацією. У соцмережі Twitter набирає популярності хештег “MyRightToBreathe”, що перекладається, як “Моє право дихати”.

Кількість твердих частинок в атмосфері зросла до рівня, що загрожує здоров’ю людей. Зокрема, воно перевищує норми Всесвітньої організації охорони здоров’я в 90 разів, і в 15 вище норми, прийнятої урядом Індії.

Нагадаємо, напередодні у Індії проводився фестиваль Дівалі, який супроводжувався численними запусками салютів і феєрверків. Після цього місто заполонив сильний смог

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>