Соліста гурту Space затримали у Москві через заяву Кіркорова

Причиною звернення російського артиста до правоохоронців стало вимагання коштів.

Стало відомо, що поліція затримала в Москві фронтмена французької музичної групи Space Дідьє Маруані та юриста Ігоря Трунова.

Причиною цього акту стала заява від Філіпа Кіркорова, пише ТАСС із посиланням на свого інформатора.

Так, артист звернувся в поліцію, оперуючи тим, що французьким музикант вимагає у нього гроші.

“Затримання Трунова і Маруані в центрі Москви пов’язане із заявою Кіркорова про вимагання, яке він написав у поліцію”, – пояснив співрозмовник агентства.

Юрист і співак були затримані на Покровці в відділенні Сбербанку,. Саме так вони мали зустрітися з Кіркоровим та підписати мирову угоду, повідомляє агенство.

Зазначимо, конфлікт між російським та французьким співаками трапився через авторські права, а саме – нібито плагіат в пісні “Жестокая любовь”. На думку Маруані, вона є переробленою версією його композиції Symphonic Space Dream.

На підтримку своїх слів виконавець надає висновки експертів.

При цьому, 28-го листопада юрист Маруані повідомив, що зірки домовилися без суду. Кіркоров, за словами адвоката, погодився виплатити компенсацію та визнав наявні претензії.

Втім, представник поп-короля російської сцени Олександр Добровінський таку інформацію повністю спростовує.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>