Солісту групи На-На просто на сцені зламали ніс

Солісту групи “На-На” Семидьянову танцівниця прямо на сцені розбила ніс каблуком. Подробицями інциденту на сторінці в Instagram поділився продюсер Барі Алібасов, повідомляє Світ мистецтва.

Як зазначається, соліст групи “На-На” Леонід Семидьянов отримав серйозну травму під час виступу. Під час інсценованої бійки на сцені танцівниця випадково заїхала артистові каблуком в ніс.

“Все-таки соліст групи “НА-НА” Льоня Семедьянов знайшов собі пригоду на жо…, ой, на ніс! У групі Льоня з 1998 року. За всі ці роки він проявився, як маніяк і екстремал і нарешті, здійснилося… Під час інсценованої бійки на пісні DOWN балетна Юля в’їхала йому каблуком у ніс так, що півноса в’їхало в череп Льоні. Це вже другий перелом його носу. Група “НА-НА” висловлює надію, що його орлиний носяру, все-таки, повернуть до перворідного стану”, – розповів Алібасов.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>