"Спеціально програли": реакція соцмереж на фіаско збірної України

Однак, Андрій Шевченко вважає, що команда не поступалася в ігрових компонентах ісландцям, передає Ukr.Media. Головний тренер оптимістично прокоментував поразку своїх підопічних:

Перший м’яч і був тим важливим моментом в грі. Команда до нього контролювала ситуацію, добре грала. Після цього гола десь команда розгубилася на 10 хвилин. У цій групі взагалі нічого не ясно. Виграємо два матчі наступних і подивимося, за яке місце будемо боротися. Тут немає фаворитів, тут є чотири команди, які борються за дві позиції. І голову опускати ніхто не буде, – сказав Шевченко.

Наразі, “синьо-жовті” із 14 очками опустилися з другої на четверту сходинку в групі I: попереду Хорватія, Ісландія (по 16 очок) та Туреччина (14 очок). Додамо, що наші Коваленко і Зінченко ще й “перебрали” жовтих карток, тому пропустять наступний матч проти Косово через дискваліфікацію. Соцмережі ж, як завжди, бурхливо відреагували на таке образливе фіаско.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>