Спортдиректор "Шальке": Коноплянка мав більше створювати на полі, ніж перед камерою

КИЇВ. 26 червня. УНН. Спортивний директор гельзенкірхенського “Шальке” Крістіан Хайдель виступив на зборах членів клубу і підвів підсумки сезону 2016/17 років, повідомляє УНН з посиланням на сайт “Шальке”.

“Якщо “Шальке” займає 10-е місце, то можна зробити висновок, що команда погано або неправильно сформована. Природно, не кожен гравець показав себе так, як ми очікували. Такий досвідчений гравець як Коноплянка мав більше створювати на полі, ніж перед телевізійною камерою. І він знає це”, – наголосив К.Хайдель.

Також спортивний директор залишився незадоволеним підсумковою позицією команди в Бундеслізі: “майже всі новачки влилися до складу або входили в основну обойму. Але також у нас було 8 гравців, які вибували з ладу на кілька місяців. Незважаючи на це, команда повинна була показати кращий результат, ніж 10-е місце”.

Як повідомляв УНН, “Шальке” оголосить рішення щодо долі Є.Коноплянки на початку серпня. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>