Справа про вбивство журналістки у Болгарії: поліція затримала румуна українського походження

У Болгарії поліція затримала громадянина Румунії українського походження в рамках розслідування жорстокого вбивства журналістки Вікторії Марінової.

Про це повідомляє Reuters.

Начальник поліції міста Русе Теодор Атанасов розповів, що чоловіка затримали на 24 години, правоохоронці перевіряють його алібі.

Трохи пізніше Атанасов повідомив, що громадянин Румунії буде відпущений на свободу без пред’явлення звинувачень.

“Наша робота триває. Поки немає фактів і обставин, про які ми можемо оголосити. Румунський громадянин має бути звільнений”, – сказав глава поліції Русе.

Нагадаємо, 6 жовтня в місті Русе в Болгарії вбили 30-річну журналістку Вікторію Марінову. Її побили, згвалтували і задушили. Під час останнього випуску програми, яку вела Марінова, вона представила двох журналістів, які розслідують ймовірні випадки корупції, в яких брали участь кошти Євросоюзу. Ведуча сказала, що її програма проведе аналогічні розслідування.

Слідство розглядає кілька версій вбивства Марінової. Йдеться про випадковий напад і про вбивство, яке пов’язане з її роботою.


ВідеоБолгарську журналістку знайшли мертвою одразу після ефіру про корупцію

Вікторію Маринову знайшли мертвою у парку. На неї напали, коли дівчина поверталася додому. Поліція на тілі загиблої знайшла сліди численних ударів по голові та ознаки задушення. Кажуть, перед убивством журналістку зґвалтували. Нині слідчі встановлюють, чи пов’язаний злочин з її діяльністю. 

Болгарську журналістку знайшли мертвою одразу після ефіру про корупцію

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>