"Справжній українець та патріот": помер герой Революції гідності Тарас Більчук

В Україні помер Герой Революції гідності та художник Тарас Більчук.

Він був нагороджений орденом “За мужність” і отримав поранення під час сутичок на Майдані, повідомляється на сторінці “Ініціативна група постраждалих / поранених на Майдані” у Facebook.

“Сумна новина. Помер наш побратим Тарас Більчук. Герой Революції Гідності, під час якої отримав тяжкі поранення. Нагороджений орденом “За мужність”. Справжній українець та патріот. Митець та просто хороша людина”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у  вівторок, 15 серпня об 11-й годині ранку відбудеться заупокійна служба Божа в Гурбівському монастирі в урочищі Гурби біля села Зелений Дуб, що у Рівненській області. На 12:00 заплановано прощання в Монастирі, а на 13:00 – поховання на цвинтарі села Коршів. 

Зауважимо, що Тарас Більчук народився 1960 року в селі Коршів. Художню освіту отримав у Львівській академії мистецтв, був одним з активних діячів студентських акцій протесту 90-х років, мав виставки у Львові, 13 років працював у США, де мав власну студію “Vision Art”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>