Стала відома дата початку продажів iPhone 7

На думку Бласса, Apple запустить у продаж iPhone7 в країнах “першої хвилі” вже 16 вересня, у п’ятницю.

Разом з звичайною версією, в цей же час в продаж надійдуть iPhone7 Plus і Pro, пише УНІАН.

Однак Бласс не став робити припущень відносно дати презентації пристрою і обмежився лише рітейл-релізом.

Раніше в інтернеті з’явилися фотографії передбачуваних iPhone 7 і iPhone 7 Plus – базової моделі і її збільшену версію з двома камерами. Їх опублікувало французьке видання Nowhereelse.fr.

Зазначалося, що автори знімків не дають гарантій достовірності. Очікується, що Apple представить нові смартфони восени цього року. Apple має намір створити ідеального інтелектуального помічника, який буде допомагати своєму власнику приймати деякі рішення або пропонувати важливу, на його думку, інформацію протягом всього дня.

До слова, нещодавно компанія Apple вперше за 13 років відзвітувала про падіння квартальних показників продажів продукції. 

Найбільш відчутним виявилося падіння продажів у Китаї – в порівнянні з аналогічним періодом минулого року вони впали на 26%. Продажі в США знизилися на 10%. Крім того, в порівнянні з аналогічним кварталом 2015 року, Apple продала на 16% менше iPhone.

Багато інвесторів побоюються, що попит на смартфон досяг нині свого насичення.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>