Стали відомі подробиці загибелі дитини в київському аквапарку ТРЦ "Дрім Таун"

Батько хлопчика відійшов на десять хвилин, щоб випити кави.


Аквапарк Дрим Таун

<!–    " "   –>

Маленький хлопчик потонув в аквапарку столичного ТРЦ “Дрім Таун” в день свого народження. Про це пише “Обозреватель” з посиланням на джерело в правоохоронних органах.

За його інформацією, дитину звали Єлисей Артемчук, він народився 22 квітня 2012 року. Як розповів батько хлопчика Олександр Артемчук, сім’я приїхала в ТРЦ близько 17:00 п’ятниці, 22 квітня.

Він розповів, що трагедія сталася, коли він відійшов від басейну за кавою. Олександр Артемчук додав, що він був відсутній близько десяти хвилин, а коли повернувся – тіло його сина лежало на столі біля басейну.

При цьому не повідомляється, чим займалися у цей час інші члени сім’ї,чому дитина залишилася без нагляду.

Співрозмовник в поліції повідомив, що дитину намагалися врятувати працівники аквапарку і співробітники бригади швидкої допомоги, проте о 19:15 вони констатували смерть хлопчика.

У суботу, 23 квітня, та в неділю, 24 квітня, аквапарк не працює. На його сайті з’явилася інформація про “санітарні дні”.

У свою чергу співвласник ТРЦ “Дрім Таун” Гарік Корогодський повідомив, що в аквапарку триває розслідування.


За матеріалами:

Обозреватель


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>