Стали відомі подробиці затоплення російського судна "Лиман" у Чорному морі

Російське розвідувальне судно “Лиман” затонуло в Чорному морі на відносно невеликій глибині.

Про це із посиланням на джерело, ознайомлене із ситуацією, повідомляють РИА Новости.

Зокрема, затонуле дослідницьке судно залягає на невеликій глибині, тож ймовірність проведення успішної операції з його підйому дуже велика.

“Наразі не можна сказати точну глибину залягання “Лиману”, але в цьому місці глибини відносно невеликі, і ймовірність проведення успішної операції з підйому затонулого судна Чорноморського флоту дуже велика”, – сказав співрозмовник агентства.

Тож зазначається, що “Лиман” після зіткнення з цивільним судном “Ашот-7″ прийняв на борт понад 800 тонн води.

У екіпажу човна не було можливості його врятувати.

“В результаті зіткнення дослідницьке судно “Лиман” прийняло на борт понад 800 тонн води. Це величезний тоннаж для такого відносно невеликого корабля, врятувати його було неможливо. Щоб уникнути загибелі людей, командир прийняв рішення покинути судно і пересісти на рятувальні плоти”, – повідомляє росЗМІ.

Нагадаємо, розвідувальний корабель Чорноморського флоту РФ “Лиман” у четвер, 27 квітня, отримав пробоїну після зіткнення з іншим кораблем в Чорному морі за 40 кілометрів від Босфору. 

Інцидент стався об 11:53 у південно-західній частині Чорного моря за 40 км на північний захід від протоки Босфор. Зіткнення “Лиману” відбулося з судном “Ашот-7″, його приналежність уточнюється. Військові повідомили, що “Лиман” отримав пробоїну правого борту нижче ватерлінії.

О 12.00 в район події направлені кораблі Чорноморського флоту зі складу чергових сил флоту, вилетіла рятувальна команда на літаку Ан-26.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>