Стали відомі свідки і представники ФФУ та "Динамо" по "маріупольській справі"

Стали відомі свідки і представники ФФУ та “Динамо” у справі про нездійснений матч “Маріуполь” – “Динамо” в 7-му турі Прем’єр-ліги, яку розглядає Спортивний арбітражний суд в Лозанні.

Телеканал “Футбол 1″ повідомляє, що свідками з боку ФФУ на засіданні у понеділок буде президент “Вереса” і голова Рівненської обласної федерації футболу Олексій Хахльов, віце-президент “Ворскли” Олег Лисак і віце-президент “Маріуполя” Андрій Санін.

З боку “Динамо” свідками будуть перший віце-президент ФФУ Олександр Бандурко, віце-президент ФФУ Ігор Кочетов, член виконавчого комітету ФФУ і журналіст Артем Франков.

Представляти Федерацію футболу України будуть президент організації Андрій Павелко, генеральний секретар Юрій Запісоцький, голова ПФЛ і член виконкому ФФУ Сергій Макаров. “Динамо” буде представлено президентом клубу Ігорем Суркісом.

Нагадаємо, запланований на 27 серпня поєдинок “Маріуполь” – “Динамо” не відбувся через неявку киян, які мотивували це відсутністю гарантій безпеки у зв’язку з близькістю до зони АТО.

Пізніше Апеляційний комітет Федерації футболу України (АК ФФУ) затвердив технічну поразку столичної команди (0:3). “Динамо”, в свою чергу, подало апеляцію в Спортивний арбітражний суд Лозанни.

Раніше повідомлялося про те, що “Маріуполь” вимагає від “Динамо” шестизначну суму в якості компенсації.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>