Стало відомо, коли по мосту на Троєщину поїдуть перші авто

Про це розповів заступник голови КМДА Олександр Спасибко, передає прес-центр КМДА.

“Ми продовжуємо системно працювати над втіленням проекту з добудови Подільсько-Воскресенського мосту. У результаті переговорів у минулому році з німецькою стороною вже у квітні ми отримаємо результати фінансово-технічної експертизи стану мосту. Це дозволить нам рухатися далі – з розумінням вартості робіт, конкретними пропозиціями до інвесторів, з певним обсягом робіт з добудови мостового переходу”, – цитує чиновника прес-центр.

За його словами, у планах міста відкрити автомобільний рух мостом за три роки.

Також він додав, що в 2017 році планують поставити арку в проектне положення і прибрати тимчасові опори, на яких вона зараз стоїть, зварити конструкцію, яка складається з декількох окремих сегментів, і підвісити міст на ванти.

В прес-центрі зазначили, що цей міст є одним з найбільш масштабних і глобальних проектів Києва. Його поява покращить сполучення Троєщини і Воскресенки з правим берегом, розвантажить інші мости, а також дасть старт будівництва метро на Троєщину.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>