Стало відомо, коли розпочнеться офіційний продаж нових iPhone в Україні

Новинки Apple – iPhone Xs і iPhone Xs Max, а також Apple Watch Series 4 – з’являться в українських роздрібних мережах 19 жовтня. Про таке повідомив офіційний дистриб’ютор бренда в Україні – компанія Asbis, повідомляє “Ліга.Новини“.

Наразі смартфон можна придбати в інтернет-магазині за 45 тисяч гривень.

Як повідомляв 5.UA, 12 вересня, компанія Apple провела щорічну презентацію, на якій представила декілька новинок. Йдеться про три iPhone, iPad Pro 2018, а також смарт-годинник Apple Watch Series 4. Обидва смартфони XS представлені в золотій гамі, утім продавати також планують iPhone сріблястого кольору та кольору “сірий космос”. Передбачається, що смартфони XS-серії матимуть поліпшені дисплеї, потужніший процесор A12, вдосконалені камери, ще швидшу зарядку, а також прискорену бездротову зарядку. Вперше в історії Apple iPhone XS матиме дві сім-картки. Щоправда, ця версія буде доступна для продажу лише в деяких країнах світу.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>