Стало відомо, хто претендує на посаду міністра гумполитики – Політика

Народний депутат від партії “Слуга народу” Микита Потураєв в інтерв’ю “Детектор Медіа” назвав претендента на пост міністра гуманітарної політики, передає Українська правда.

Міністерство гуманітарної політики, яку планують створити на основі міністерств культури, молоді і спорту та інформаційної політики, може очолити позаштатний радник президента Володимир Бородянський.

“Бородянський – один із співавторів цього великого проекту, звичайно, один з тих, хто може очолити таке міністерство”.

Президент Володимир Зеленський призначив Бородянського радником 29 липня. У той же день радник президента написав Facebook, що в команді Зеленського планує розвивати гуманітарну галузь в Україні.

Бородянський керував холдингом StarLightMedia та був гендиректором телеканалу СТБ, який належить олігарху Віктору Пінчуку.

Ідею об’єднання Міністерства культури, Міністерства інформаційної політики та Міністерства молоді і спорту Зеленський озвучив 21 липня. 29 липня заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко заявив, що “мова йде про великий гуманітарній сфері”. Пояснив, що “гуманітарна політика – це ставлення влади до людей і людей до влади”.

В новому форматі Кабінету Міністрів України може бути створено одне Міністерство з гуманітарної політики на базі Міністерств культури, молоді і спорту та інформаційної політики.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>