Стало відомо, які країни швидко подолають коронакризу

Фото- ua.news.

Після пандемії коронавірусу найшвидше зможуть відновити свої економіки і вийти з кризи США і Китай.

Як пише Bloomberg, на думку експертів, світова економіка почне відновлюватися вже в поточному році і динаміка буде позитивною. Зростання глобальної економіки складе рекордні за більш ніж 50 років 6,9%, зазначили у виданні.

Коронакриза: світова економіка відновлюється швидше, ніж очікували у МВФГлобальна економіка відновлюється швидше, однак нерівномірно. Це пов’язують з додатковим бюджетним стимулюванням у деяких країнах світу.
21 березня 2021, 10:44

Прогнози аналітиків базуються на вакцинації країнами свого населення.

Країною-лідером буде, перш за все, США, хороші результати покаже і Китай. А ось у Франції, Німеччині, Великій Британії, Італії, Японії буде спостерігатися економічний спад.

Раніше, Світовий Банк поліпшив економічний прогноз для України. Банк краще оцінює перспективи економічного зростання України в 2021 році, але вказує на невизначеність через повільну вакцинацію.

Найкращі інфографіки від аналітиків «Слово і діло» щодня без зайвого тексту – у телеграм-каналі PicsMapsПідписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>