Стало відомо, які смартфони набирають популярність у 2018-му

Відома виставка Mobile World Congress-2018 закінчилася. Зазначимо, що на ній було представлено величезну кількість безрамкових смартфонів. Аналітики з TrendForce вважають, що 45% всіх мобільних апаратів стануть безрамковими до кінця цього року.

 

 

Згідно аналітиці експертів, торік компанії-виробники мобільних апаратів придбали 230 млн дисплеїв з параметрами 18:9. Більша частина дисплеїв була закуплена у другій половині 2017-го, під час піку популярності безрамкових гаджетів. Моду на безрамочные смартфони поставили компанії Apple, Xiaomi і Samsung. Остання компанія створила практично всі екрани для мобильніх виробників.

 

 

Аналітики припускають, що в цьому році на ринку флагманів як мінімум 45% девайсів будуть безрамковими. У 2020 таких гаджетів буде 87%, а в 2021 – 92 %. В даний час на ринках реалізації смартфонів навіть бюджетні пристрої стали безрамковими.

 

Раніше портал “Знай.uа” повідомив, що на виставці Mobile World Congress 2018 в Барселоні минулого місяця компанія HMD Global випустила Nokia 7 Plus разом з кількома іншими телефонами.

 

 

Згідно з повідомленням компанії, їй вдалося продати всі телефони всього за 5 хвилин. Однак ми не знаємо, скільки одиниць було в цій першій продажу. Крім того, компанія оголосила, що наступна продажу Nokia 7 Plus відбудеться 10 березня.

 

Під “капотом” пристрою знаходиться процесор Qualcomm Snapdragon 660 в парі з 4/6 ГБ оперативної пам’яті і 64 ГБ вбудованої пам’яті. Обидві моделі оснащені слотом для microSD карт, який дозволяє користувачам збільшити обсяг пам’яті телефону до 256 ГБ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>