"Сталь" може замінити донецький "Металург" у чемпіонаті України

Донецький клуб припинить своє існування, влившись в структуру дніпродзержинців.


металлург

<!– ""    1996 –>

Донецький “Металург” і алчевська “Сталь” в наступному сезоні стануть одним клубом. За інформацією football.ua, зникнення “Металурга” – вже практично вирішене питання. Втім, офіційно керівники клубів цю інформацію поки не коментують.

Передбачається, що після злиття клубів, команда базуватиметься в Дніпродзерджинську і називатиметься “Сталлю”, а головним тренером залишиться нинішній головний тренер дніпродзержинців Володимир Мазяр. Гравці “Металурга” зможуть влитися в склад.

Відзначимо, що “Сталь” може претендувати на місце у Прем’єр-лізі і без злиття з донецьким клубом – днепродзерджінци посіли друге місце у Першій лізі. Додамо також, що у “Сталі” і донецького “Металурга” один спонсор – компанія “ІСД”.

Донецький “Металург” був створений в 1996 році. Двома роками пізніше донеччани вийшли у вищу лігу українського футболу, де двічі ставали бронзовими призерами. 


За матеріалами:

football.ua


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>