Стан Надії Савченко задовільний – українські медики

Стан Надії Савченко задовільний – українські медики

Стан льотчиці Надії Савченко – відносно стабільний, хоча в період виходу з голодування були деякі нюанси. Про це на брифінгу в Києві повідомили лікарі, які на вихідних відвідали Савченко в російському СІЗО №1, – передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Головний позаштатний спеціаліст МОЗ Наталія Харченко повідомила, що лікарі намагалися потрапити в СІЗО ще в п’ятницю, і вісім годин провели під стінами пенітенціарного закладу, але пустили до Савченко їх тільки в суботу в обід. На зустрічі були присутні три лікаря медчастини СІЗО, наглядачі і офіційні особи. Українським лікарям надали всю документацію, яка, за словами Харченко, велася досить докладно, і дозволили оглянути пацієнтку.

Заступник головного лікаря з медичних питань лікарні Феофанія Андрій Строкань додав, що українські медики до останнього не знали, в якому стані побачать Савченко, оскільки вихід з голодування – дуже складний процес. “В цілому її стан відносно задовільний і відносно стабільний. Більше нічого сказати не можу”, – сказав Строкань, посилаючись на медичну таємницю і правила пенітенціарних закладів.

Завідуюча кафедрою неврології національного медуніверситету ім.Богомольця Лариса Соколова зазначила, що Савченко потребує моральної підтримки. “Проблема в тому, що вона не підписала офіційну відмову від голодування, і ми не знаємо, що буде далі”, – сказала вона.

В цілому Савченко з моменту відмови від голодування набрала 2 кг ваги. Зараз, серед іншого, вона отримує дитяче харчування.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці – все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>