Степаненко вважає, що з часом гра у збірної України налагодиться

Не варто говорити, що збірна Кіпру – низького рівня, а також не вміє грати у футбол.

Так вважає півзахисник збірної України та Шахтаря Тарас Степаненко, якого цитує офіційний сайт Федерації футболу України.

“Давно не забивав за збірну. Вперше та востаннє до цієї гри – у ворота збірної Нігеру у товариському матчі у Києві”, – сказав він.

“Кіпр – непогана команда. Вони демонстрували хороший футбол з усіма суперниками. Є у кіпріотів проблеми у захисті, але вони чудово використовують простір і непогано контролюють м’яч”, – додав гравець.

На думку Степаненка, у другому таймі глядачі все це добре побачили.

“Не можна говорити, ніби це команда низького рівня. Вони вміють грати у футбол”, – зауважив він.

Також Тарас зазначив, що зміна поколінь – незворотний процес, і потрібно, щоб молоді хлопці підтягувалися до основного складу збірної.

“Думаю, з часом гра у нас налагодиться. Попереду – спаринг із Вельсом, а перед чемпіонатом Європи у нас ще буде три товариські зустрічі. Крім того, повернуться травмовані хлопці – буде більш цілісна гра”, – підсумував він.

Нагадаємо, що пошкодження не завадить Степаненку зіграти з Вельсом.


Тарас Степаненко. Світлина ffu.org.ua

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>