Степаненко і Ярмоленко потиснули один одному руки


Фото: Ірина Козюпа

Півзахисники збірної України Андрій Ярмоленко і Тарас Степаненко потисли один одному руки і підписали “мирову”.

Це відбулося сьогодні в Будинку футболу, перед початком прес-конференції за участі головного тренера збірної України Михайла Фоменка, президента ФФУ Андрія Павелка, гравців та представників збірної.

“Для нас скоро почнеться важливий турнір. І дуже важливо, щоб панували мир і дружба. Я звик відповідати за свої вчинки. У будь-якій ситуації потрібно залишатися чоловіком. Я повністю винен у тому, що зробив у матчі “Шахтар” – “Динамо”. Тисну йому руку, все нормально”, – сказав Ярмоленко. Після чого потиснув руку Тарасові Степаненку.

“Ми з Андрієм все обговорили. Нам ще, дай Бог, довго разом грати. Сподіваюся, більше такого ніколи не повториться. Збірна готуватиметься до Євро, “Шахтар” – до фіналу Кубка”, – додав Тарас Степаненко, потискаючи руку Андрієві.

“Це хороший чоловічий вчинок, в тому числі і для майбутнього покоління. Адже на це дивляться наші діти, юні вболівальники”, – зазначив президент ФФУ Андрій Павелко.

Нагадаємо, в матчі 24-го туру УПЛ проти “Шахтаря” (0:3) Андрій Ярмоленко вдарив Тараса Степаненка. Це призвело до масової бійки гравців київського і донецького клубів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>