Стефанчук анонсував черговий виступ закордонного політика в Раді: "Я гадаю, ви будете приємно здивовані"

Спікер Верховної Ради України Руслан Стефанчук заявив, що виступи керівників парламентів, урядів держав Європи та світу буде продовжено.

Про це він розповів в ефірі національного телемарафону, передає “Інтерфакс-Україна”.

“Уже ціла низка лідерів європейських і світових столиць звернулась… із проханням виступити у стінах парламенту”, – сказав Стефанчук.

Він анонсував черговий виступ закордонного політика наступного тижня.

“Я гадаю, що наступного тижня ви будете приємно здивовані новим гостем… Тому, що відбуватиметься у нас наступного пленарного засідання”, – зазначив Стефанчук.

За його словами, “вже майже 15 спікерів побували в Україні” і на власні очі побачили, до чого призводять дії російських агресорів.

“Вони фактично стали нашими адвокатами у своїх країнах і проводять всі необхідні рішення для підтримки України”, – підсумував Стефанчук.

Нагадаємо, 3 травня в Раді виступив прем’єр Великобританії Борис Джонсон із відеопромовою. Того ж дня президент  Володимир Зеленський провів телефонну розмову з президентом Польщі Анджеєм Дудою і запросив його виступити перед українським парламентом.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>