“Страждають львів'яни, я також буду страждати”. Березюк пообіцяв провести ніч під АП

Очільник фракції “Самопоміч” Олег Березюк, який оголосив голодування 19 червня, пообіцяв ночувати під будівлею Адміністрацією президента.

Народний обранець стверджує, що вживатиме лише воду

“Президентська адміністрація це розпочала, вона й має це закінчити, тому що прем’єр-міністр виглядає залежним від рішень. І перестати знущатися над людьми у Львові, вони прекрасно знають, що робити. Цей план лежить рік… Я тут буду ночувати. Я буду вживати тільки воду. Далі все залежить від президента України і прем’єр-міністра”, – наводить “112.Україна” цитату Березюка.

Він стверджує, що минулого тижня був у Львові і багато ходив вулицями, аби подивитися на ситуацію.

“Як лікар, я походив, як людина, я подивився, як народний депутат, я маю обов’язок щось робити. За рік я побачив деспотичну владу, яка глуха. Якщо страждають львів’яни, постраждає й Україна. Якщо страждають львів’яни, я також буду страждати”, – наголосив політик.

Примітно, що свою акцію під АП Березюк влаштував саме й той день, коли президент України Петро Порошенко відбув до США. Нардеп від БПП Ірина Луценко заявила про те,  що “вигідно голодувати, коли президент займається державними справами”. 

“Це не функція президента і Адміністрації президента – вивозити зі Львова сміття. На це підв’язався Садовий. Для того львів’яни платять в місцевий бюджет податки”, – наводить її цитату “Українська правда“.

Спікер парламенту Андрій Парубій, натомість, висловив сподівання, що невдовзі питання буде вирішено і Березюк припинить голодувати.

“Я сподіваюсь дуже швидко з’являться підстави, щоб Олег Березюк припинив голодування”, – сказав він. 

Як повідомлялося раніше, у Львові від літа минулого року тривають проблеми із вивозом сміття через закриття Грибовицького звалища, де сталася пожежа. Мер Львова Андрій Садовий звернувся до Кабміну з вимогою оголосити в місті надзвичайну екологічну ситуацію через продовження “сміттєвої блокади”. Очільник міста стверджував, що спроби тимчасово вивозити відходи на інші полігони наштовхнулися на “системний та організований опір”, а директорам інших сміттєвих полігонів, куди побутові відходи хотіли відвозити тимчасово, відчули тиск і погрози.

Згодом прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час селекторної наради з регіонами заявив, що уряд може виділити з держбюджету 50 млн грн для облаштування у Львові міського сміттєвого полігону.

  

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>