Струнка Тоня Матвієнко засвітила фігуру у бікіні на пляжі у Єгипті

Разом із коханим Арсеном Мірзояном артистка відпочила у теплих краях.

Зіркова пара Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян, які побували на відпочинку у Єгипті, показали світлини з відпочинку.

Як ми писали раніше, після сольних турів Україною закохані втекли до моря. Справжній відпочинок пара влаштувала в курортному місті Марса-Алам.

“Дуже щаслива від того, що нарешті побувала на морі. Бо останні два роки ніяк не вдавалося відпочити. Вже не вперше в цій країні, але завжди їду з радістю попірнати у Червоному морі. Цього разу вперше побачила велетенську черепаху, яка змусила мене зануритися на самісіньке дно. А ще полюбляю поганяти на квадроциклі, скажімо, щоб змінити картинку – пустеля саме той випадок. Щось там є таке загадкове, де мій розум забуває про проблеми. Сім днів вражень і міцного сну, про який я так давно мріяла. Ну коханий поруч. Що ще треба для щастя?” – поділилася враженнями від відпочинку Тоня.

Це була феєрія емоцій, яку Тоня та Арсен відчули завдяки Ігорю Захаренку та туристичній фірмі “Феєрія”.

Нагадаємо, декілька тижнів тому закохані Мірзоян та Матвієнко зворушливо заспівали дуетом. Пара виступила на концерті до п’ятиріччя творчої діяльності Арсена.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>