Стрілець із Лас-Вегаса виявився сином одного із найбільш розшукуваних ФБР злочинців

64-річний Стівен Крейг Педдок, до того, як вбити понад 50 людей і поранити понад 500 у Лас-Вегасі, не мав жодних проблем із законом. Втім, виявилося, що його батько у 1960-70-х роках був одним із нійбільш розшукуваних ФБР злочинців. Також з’ясувалося, що Стівен мав пристрасть до азартних ігор і за декілька днів до стрілянини зробив кілька грошових переказів на десятки тисяч доларів, пов’язаних із казино.

Педдок жив у Мескіті, штат Невада (до Лас-Вегасу – усього 90 хвилин машиною). У цьому місті у 2015 році він придбав будинок у пенсійній спільноті за більш ніж 369 000 доларів. Він жив там зі своєю 62-річною співмешканкою Марілу Данлі.

Стівен Педдок був відставним бухгалтером, він працював внутрішнім аудитором у компанії Lockheed Martin протягом трьох років наприкінці 1980-х років, а до цього керував житловими комплексами у Мескіті, Техасі та Каліфорнії.

У номері Педдока знайшли вісім одиниць зброї

Педдок мав ліцензію на полювання в Алясці, де популярне полювання на лося та ведмедя. Також він мав ліцензію на риболовлю та пілотну ліцензію.

Але брат масового вбивці Ерік Педдок розповів CBS News, що Стівен взагалі не був “із тих хлопців, хто полюбляє зброю “.

“Де, в дідька, він взяв автоматичну зброю? У нього немає військового минулого або чогось подібного. Він хлопець, який жив у будинку в Мескіті, грав у Лас-Вегасі, він робив звичайні речі, їв буріто”, – каже Ерік.

Стівена Педдока знайшли мертвим. Ймовірно, він застрелив себе із вогнепальної зброї, коли група спецпризначенців SWAT увірвалася до його кімнати на 32-му поверсі готелю Mandalay.

У його готельному номері знайшли щонайменше вісім одиниць зброї, включаючи довгоствольні рушниці.


© Getty Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>