Стрілянина в нічному клубі в Німеччині: в поліції виключили версію теракту – РБК

Стрілянина в нічному клубі в місті Констанц (Германия не була терористичним актом. Про це повідомив речник поліції міста Фріц Бецикофер, передає “Радіо Свобода“.

“Розслідування ще триває, але події, які відбулися в дискотеці ввечері в суботу напередодні стрільби, вже стали ясніше, і це дає можливість виключити підозру щодо тероризму”, – йдеться в повідомленні.

Так, за даними поліції, нападник був громадянином Іраку і вже тривалий час проживав у Німеччині.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в результаті стрілянини в нічному клубі в Німеччині загинули 2 людини, ще 4 поранено. Відзначено, що один чоловік був убитий стрільцем. Сам нападник був підстрілений поліцією під час спроби втечі і пізніше помер у лікарні. Також в результаті перестрілки був поранений один поліцейський, повідомляється, що його травми не небезпечні для життя. Мотив стрілянини поки залишається не ясним, поліція продовжує розслідування.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>