Стрілянину в Каліфорнії влаштувала сімейна пара – Reuters

28-річний Саєд Фарук і 27-річна Ташфін Малік були вбиті в ході перестрілки з поліцією.


Стрельба в Калифорнии

<!–     ,     –>

Влада в Каліфорнії заявила, що в ході перестрілки з поліцією було вбито чоловіка та жінку, які з гвинтівками напали на установу з надання допомоги людям з обмеженими можливостями у місті Сан-Бернардіно, повідомляє агентство Reuters.

Особи двох підозрюваних були ідентифіковані – це були 28-річний Сайед Фарук і 27-річна Ташфін Малік. Начальник поліції Сан-Бернардіно Джаррод Бурган повідомив, що чоловік і жінка, швидше за все, були в шлюбі. Відомо вже, що Фарук був народжений в США, в той час як національність Малік все ще не визначена.

Поки що мотив злочину до кінця поліції неясний. “Ми не виключаємо, що це був теракт”, – сказав Бурган.

За словами начальника поліції, Фарук (він раніше був співробітником охорони громадського здоров’я) прийшов на святкування в центр соцзабезпечення, в якийсь момент вийшов, а після повернувся вже зі спільницею і зброєю в руках.

У середу в Каліфорнії, в центрі округу Сан-Бернардіно невідомі відкрили стрілянину, в результаті нападу загинули 14 людей, 17 осіб отримали поранення.

Раніше в поліції повідомили, що каліфорнійський стрілок “озброєний до зубів” і все ще знаходиться на волі.

В операції з пошуку злочинця задіяні представники Федерального бюро розслідувань США і Секретної служби США, про інцидент повідомили президента Барака Обаму.


За матеріалами:

DT.UA


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>