Суд відклав розгляд справи Мартиненка на ранок

Солом’янський районний суд Києва відклав на ранок обрання запобіжного заходу для екс-нардепа Миколи Мартиненка.

Таке рішення ухвалив слідчий суддя Олександр Бобровник після опівночі 22 квітня.

Про перенесення засідання на ранок попросила сторона обвинувачення. Прокурори обґрунтували своє клопотання тим, що їм потрібно вивчити клопотання депутатів і міністрів, які хочуть взяти Мартиненка на поруки.

Суддя Бобровник, оголошуючи своє рішення, мотивував його тим, що вже пізня година, а йому потрібно ще обрати запобіжний захід другому фігуранту справи – голові спостережної ради “Одеського припортового заводу” Сергію Переломі.

Засідання у справі Мартиненка продовжиться у суботу, 22 квітня, о 10.00.

Нагадаємо, 20 квітня детективи НАБУ та прокурори САП затримали двох осіб —екс-депутата Миколу Мартиненка та його спільника Сергія Перелому за підозрою створення злочинної організації та привласненні та розтраті майна, через що ДП “СхідГЗК” завдано збитків на суму 17,28 млн дол США. Затриманим повідомлено про підозру. Наразі вирішується питання про обрання їм запобіжного заходу. 

За версією слідства, у 2013-2016 роках Мартиненко, користуючись службовим становищем, мав причетність до створення злочинного угруповання, яке привласнило державні кошти. ДП “Східний гірничо-збагачувальний комбінат” уклало контракт із компанією-посередником, підконтрольною екс-нардепу, на постачання уранового концентрату за завищеними цінами. В НАБУ зазначають, що внаслідок цієї оборудки державі було завдано збитків на 17,28 млн доларів США.

Сам Микола Мартиненко назвав звинувачення проти нього сфальсифікованими за вказівкою директора НАБУ Артема Ситника.

Засідання у справі Миколи Мартиненка розпочалося в Солом’янському суді

Запобіжний захід для Миколи Мартиненка сьогодні має обрати Солом’янський суд Києва. Екс-нардепу закидають причетність до оборудок із урановою рудою, які завдали державі збитків на 17 мільйонів доларів. Відомо, що слідчі просять для Мартиненка або арешт, або 300 мільйонів гривень застави.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>