Суд заочно заарештував Богатирьову – ЗМІ

Суд заочно заарештував Богатирьову – ЗМІ

Повідомляється, що заарештовано також гроші на рахунках екс-глави МОЗ.

Печерський райсуд Києва обрав запобіжний захід у вигляді взяття під варту колишньому міністру охорони здоров’я України Раїсі Богатирьовій, яка оголошена в міжнародний розшук.

Про це повідомляє видання Тиждень.ua, посилаючись на відповідь Генпрокуратури.

Видання повідомляє, що Генпрокуратура продовжує розслідування кримінального провадження від 11 червня 2014 року, в якому Богатирьова є підозрюваною за ч.5 статті 191 Кримінального кодексу (розкрадання в особливо великих розмірах).

У Генпрокуратурі повідомили, що на час розслідування накладено арешт на грошові кошти підозрюваної у розмірі 100 тисяч доларів і 300 тисяч гривень.

В той же час, про арешт квартир та іншого майна екс-міністра та її сім’ї не повідомляється.

Богатирьову звинувачують в організації виробництва підроблених ліків

Як відзначає видання, в жовтні прес-служба прокуратури оприлюднила інформацію про судовий арешт трьох квартир у Києві, апартаментів у Ялті і трьох будинків у селі Підгірці Обухівського району Київської області, які нібито належать екс-міністру і її чоловікові.

У прокуратурі повідомили, що 20 березня 2015 Печерський райсуд заочно обрав Богатирьовій запобіжний захід у вигляді взяття під варту.

Як повідомлялося, 21 жовтня Генпрокуратура оголосила в розшук Богатирьову, яка фігурує у кримінальному провадженні за фактом розтрати та заволодіння коштами держбюджету в особливо великих розмірах.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>